Burun Kaldırma Fiyatları İle İlgili Merak Edilenler

Burun Kaldırma Fiyatları

Burun Kaldırma Fiyatlarıyla ilgili merak ettiğiniz herşeyi sitemizde bulabilirsiniz. Burun kaldırma ameliyatı, burun kemeri ve burun ucu arasındaki şekil bozuklukları ve dengesizlikleri ortadan kaldırmak için yapılır. Bu ameliyat yarım saat ve bir saat arasında bir sürede yapılabilecek kadar kolaydır.

Burun kaldırma ameliyatı yaptıran kişilerin çoğu sonuçtan memnundur. Burundaki nefes alma sorunlarının da giderildiği bu operasyon genel anestezi ya da lokal anestezi ile yapılabilir. Ameliyattan sonra burunda şişlik ve ağrı oluşması normaldir. Ama bu durum 15 gün içinde azalarak kaybolur. Kremler ve buz kompresleri ile daha kısa sürede iyileşme gözlenir.

18 yaşını doldurmuş herkes burun kaldırma ameliyatı yaptırabilir. Hastaların genelde burun kemerleri düzgün burun uçları büyüktür. Bu nedenle sadece burnun uç kısmı düzeltilerek operasyon tamamlanır.

Burun Kaldırma Fiyatlarıyla İlgili Merak Ettikleriniz

Burun kusuru sadece burnun uç kısmında olanlara ameliyat yapılmaktadır. Burun estetiği ameliyatı ülkemizde sık sık yapılan bir ameliyattır. Kadınlar da erkekler de sıkça yaptırmaktadır. Burun ucundan rahatsızlık duyan herkes bu ameliyatı yaptırabilir.

Burun kaldırma operasyonu, burun estetiği ameliyatından daha kısa sürer ve daha kolaydır. Bu yüzden burun kemeri düzgün olup da burnun ucunda şekil bozuklukları olanlara bu ameliyat yapılır.

Başarılı bir operasyon hastanın rahat nefes aldığı ve doğal bir görünüm ile sonuçlanır. Burun ucuna uygulama yapılmışsa iyileşme süreci de kısa olur. Ama bazı durumlarda burun kıkırdağından alınan parçalar ile burun ucu tasarlanır. Bu durumda bandaj da daha detaylı olur. Ameliyat sonrası oluşan ağrı durumlar için ağrı kesici kullanılır.

Hastanın ikinci ya da üçüncü gün normal hayatına dönmesi beklenir. Kolay bir operasyondur ve bir çok uzman başarılı olarak gerçekleştirmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel: 0 850 480 35 45

E-Posta: [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

×
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
TurkeyEnglish